قیعوامل موثر بر قیمت ورق فومیزه روکشدارمت ورق فومیزه روکش دار با توجه به کیفیت و مراکز عرضه تغییر پیدا می‌ کند، خرید ورق فومیزه از این مجموعه با قیمت مناسب و کیفیت بالا به راحتی امکان پذیر است.

در عصر تکنولوژی که همه افراد به دنبال تهیه بهترین نوع محصول هستند صنعتگران نیز با تولید ورق های فومیزه سعی می کنند تا از این بازارهای رقابتی جا نمانند. تولید ورق های پی وی سی فومیزه که جزء مدرن ترین مصالح مورد استفاده در محیط های ساختمان سازی مسکونی، تجاری و صنعتی هستند باعث شده تا از این ورق ها استفاده های زیادی شود.
اگر می خواهید با ورق فومیزه و موارد کاربرد آن و همچنین با عوامل موثر بر قیمت این محصولات آشنا شوید تا پایان این مطلب همراه ما باشید زیرا قرار است اطلاعات جامع و کاربردی در مورد ورق فومیزه ارائه دهیم.

ورق فومیزه چیست و چه کاربردی دارد؟

ورق فومیزه را از مواد پی وی سی، پلی وینیل کلراید و یا پلاستیک های مرغوب تولید می ‌کنند، که جزء ارزشمندترین محصولات به دست آمده در صنعت پتروشیمی است.
تولید کننده ورق فومیزه در سال‌ های اخیر توانسته اند، سهم بزرگی از بازار رقابتی چوب و ام دی اف را به محصولات خود اختصاص دهند.
استفاده از ورق های فومیزه به چند دلیل عمده از استقبال برخوردار می ‌باشد، زیباییی ورق ها و همچنین انعطاف پذیری بالای این ورق سبب شده تا در مصارف مختلف به دلیل شکل پذیری و فرم دهی خوب و مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.
ایمنی و سلامت این ورق ها و مقاومت بالای آنها در برابر مواد اسیدی و شیمیایی و همچنین مقاومت در برابر حرارت سبب می شود تا استفاده از این ورق در ساختمان های مختلف سبب بالاتر بردن ایمنی محیط شود.
در اینجا به برخی از موارد استفاده و کاربردهای ورق فومیزه اشاره می کنیم:

  • در کاربردهای تجاری برای نصب تابلوهای تبلیغاتی و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی، قطار، مترو، کشتی و بسیاری از موارد این چنین استفاده می شود.
  • در تولید مبلمان های شهری به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط جوی مختلف و امکان نظافت آسان و همچنین ساخت علائم راهنمایی و رانندگی کاربرد دارد.
  • در محیط های صنعتی به عنوان روکش مخازن، محافظت از ماشین ‌آلات در برابر مواد اسیدی و قلیایی از این ورق ها استفاده می کنند.
  • در محیط های مسکونی و اداری نیز برای تزیین فضا و تولید کابینت و دکوراسیون های خاص به کار می رود.

عوامل موثر بر قیمت ورق فومیزه روکش دار کدام است؟

در هنگام تهیه ورق فومیزه روکش دار با توجه به موارد استفاده و کاربرد گسترده آن قیمت جزء مهمترین فاکتورها محسوب می‌ شود.
قیمت ورق فومیزه روکش دار با توجه به برخی از عوامل مهم که در روند تولید آن تاثیر دارند مشخص می گردد
نوع مواد اولیه که در تولید ورق ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند جز عوامل فنی مهم و تعیین کننده است.
عوامل مختلفی مانند تنوع در طرح و رنگ، کیفیت مواد اولیه، عایق بودن در برابر صوت و حرارت، امکان نظافت آسان و ثبات رنگ بر قیمت نهایی این محصول تاثیر می گذارند.
در هنگام خرید ورق فومیزه با بررسی تمامی موارد گفته شده انتخاب نوع مرکز عرضه نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

ورق فومیزه روکشدار،ورق فومیزه رنگی ،ورق پیویسی روکشدار،ورق پیویسی رنگی،ورق فومیزه طرح چوب،پی وی سی روکشدار ،پی وی سی روکشدار